آموزش عمومی

Yellow Brick House متعهد است به خشونت علیه زنان پایان دهد و مردم آگاه و مطلع گام مهمی در این مسیر هستند. نگاهی به برنامه‌های آموزشی که ارائه می‌دهیم بیندازید و بپرسید که چگونه می‌توانید در آنها شرکت کنید.

مدرسه‌های برای تغییر:

کارگاه آموزشی پیشگیری از بدرفتاری و خشونت برای دانش آموزان

کارگاه های کلاسی/گروهی: به طور خاص برای دانش آموزان کلاس‌های 7 تا 12 طراحی شده، تسهیلگران آموزش دیده کارگاه‌های پویا و تعاملی برگزار می‌کنند (اکنون به صورت مجازی!)

آموزش تسهیلگر

برای آموزش متخصصان که مایلند بحث در مورد روابط سالم با دانش‌آموزان خود را تسهیل کنند، این برنامه ابتکاری آنلاین شامل ماژول‌های آموزشی در مورد بدرفتاری و روابط سالم است.

پس از تکمیل موفقیت‌آمیز ماژول‌ها، به 10 طرح درس قابل دانلود برای سنین 13 تا 17 سال دسترسی خواهید داشت. این طرح‌ها پیشنهادات، فعالیت‌ها و منابع بحث و گفتگو را مختص موضوع مورد علاقه ارائه می‌دهند.

بودجه این برنامه منحصر به فرد توسط بنیاد انتاریو تریلیوم تامین شد

خانه‌های سالم (Healthy Homes)

 

در حال حاضر کارگاه‌های مجازی ارائه می شود!

Healthy Homes اطلاعات و کارگاه هایی را در مورد بدرفتاری و روابط سالم به تازه‌واردان و مهاجران به کانادا ارائه می دهد.

اهداف برنامه:

 • آموزش در مورد روابط
 • هدایت جوامع به سوی آینده‌ای عاری از بدرفتاری و خشونت
 • ارائه گزینه‌ها و منابع معنی‌دار برای پشتیبانی و خدمات
 • علاقه‌مند هستید؟
 • ممکن است بتوانیم با شما همکاری کنیم تا کارگاه‌های آموزشی را بدون هیچ هزینه‌ای ارائه دهیم!

Interested?

We may be able to partner with you to offer workshops at no cost!

Please direct inquiries to: publiceducation@yellowbrickhouse.org

آموزش سازمانی

امکان دارد سازمان ها در مورد موضوعات مختلف به دنبال راهنمایی حرفه‌ای باشند. کارگاه‌ها و کمک‌های آموزشی که توسط Yellow Brick House تسهیل می‌شود شامل توسعه آموزش برای کارکنان در زمینه موضوعات مرتبط با موارد زیر است:

Yellow Brick House تسهیل می‌شود شامل توسعه آموزش برای کارکنان در زمینه موضوعات مرتبط با موارد زیر است:

اهداف برنامه:

 • تعریف و شناخت خشونت در محل کار
 • پاسخ به افشاگری‌های کارکنان
 • حقوق و مسئولیت‌ها در روابط
 • کارگاه‌های سازمانی متفاوت هستند و ممکن است برای رفع نیازهای سازمان شما ایجاد شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اینکه چطور می‌توانیم کمک کنیم، لطفاً تماس بگیرید: publiceducation@yellowbrickhouse.org

Stepping Up

Yellow Brick House با خوشحالی اعلام می کند که یک کمک مالی سه ساله توسط بنیاد تریلیوم انتاریو (Trillium) برای تامین مالی برنامه Stepping Up به ما اعطا شده است.

با شروع از کالج سنکا، Yellow Brick House  در مدت باقی مانده از زمان کمک هزینه‌ها با سایر موسسات پس از دوره متوسطه همکاری خواهد کرد تا برنامه ای را ارائه دهد که دانش آموزان پس از متوسطه را به عنوان تسهیل‌کنندگان همتا درگیر کرده تا نگرش‌ها، افسانه‌ها و انگ در مورد خشونت و تعرض جنسی حین دوستیابی و رابطه جنسی را به چالش بکشد. 

Stepping Up یک برنامه مبتنی بر شواهد است که در ابتدا در دانشگاه Mount Royal در کلگری توسعه یافت و اجرا شد. این برنامه دانش‌آموزان با هر سابقه و جنسیت را در رویدادها و پروژه‌هایی که توسط همسالان تسهیل می‌شوند، درگیر می‌کند. موضوعات مورد بررسی عبارتند از روابط سالم، جنسیت و رسانه، روابط جنسی، و مداخله تماشاگران است. شرکت‌کنندگان دانش‌آموز برای ایجاد کمپین‌های آگاهی‌بخشی و راه‌حل‌هایی برای مبارزه با خشونت و بدرفتاری در دوستیابی و خشونت و بدرفتاری جنسی در پردیس‌های تحصیلی خود کار خواهند کرد.  بودجه مورد نیاز برای این برنامه از سوی بنیاد انتاریو تریلیوم تامین می‌شود.

Logo of Otfhory

درک بدرفتاری با سالمندان

Yellow Brick House با خوشحالی اعلام می کند که یک کمک مالی یک ساله توسط New Horizons برای تامین مالی برنامه بدرفتاری با سالمندان به ما اعطا شده است.

این بررسی اجمالی در مورد بدرفتاری با سالمندان به بررسی ماهیت بدرفتاری، انواع آن، نحوه شناسایی بدرفتاری، علائم هشدار دهنده آن، نحوه دریافت کمک و حمایت می‌پردازد، و همچنین معرفی کارهایی که باید انجام دهید در صورتی که مشکوک هستید که شما یا شخصی که می‌شناسید مورد بدرفتاری قرار گرفته‌اید. این برنامه شامل سناریوهای زندگی واقعی برای شکل دادن به بحث‌های تعاملی است.

این برنامه مجموعه جدیدی از کارگاه‌های آموزشی هدایت شده از سوی همتایان است که اطلاعات ارزشمندی را برای افزایش آگاهی در مورد بدرفتاری با سالمندان/بزرگسالان مسن‌تر ارائه می دهد:

 • درک بدرفتاری با سالمندان
 • درک بدرفتاری با بزرگسالان مسن‌تر: بدرفتاری مالی
 • درک بدرفتاری با بزرگسالان مسن‌تر: سن‌گرایی و بدرفتاری
 • درک بدرفتاری با بزرگسالان مسن‌تر: برای مراقبان
 • اهداف برنامه:
 • آموزش در مورد انواع بدرفتاری و نحوه تشخیص علائم بدرفتاری با بزرگسالان مسن‌تر 
 • آگاهی از عوامل خطر
 • درک تاثیر سن‌گرایی بر بدرفتاری
 • پاسخ به و نحوه کمک و ارائه حمایت به شخصی که ممکن است در حال تجربه بدرفتاری با بزرگسالان مسن‌تر باشد.

برای اطلاعات بیشتر و نحوه رزرو جلسات رایگان خود به آدرس publiceducation@yellowbrickhouse.org ایمیل ارسال کنید.